צביעה גנרלית

נכון שזה יותר מרשים מסט שח-מט סטנדרטי?

אחת הסיבות שאני אוהב משחקי לוח זו הפיזיקליות שלהם. מקלדת ומסך זה טוב ויפה, אבל יש משהו בדברים שאוחזים ביד שעושה לי את זה. קלפים זה בסדר, דפים זה לא רע, אבל קוביות וחתיכות משונות של עץ ופלסטיק על לוח מרשים זה פשוט יותר כיף. וחלק מהעניין זה הפרטים. מה יותר מגניב: לוח שחמט קלאסי מיניאטורות מעוצבות על לוח מאויר? אנ יודע שמבחינתי התשובה פשוטה, הביטו בתמונה למעלה והשוו בדמיונכם לסט שח שחור-לבן סטנדרטי.

כשחיפשתי לפני שנה תמונות לשים בביקורת שעשיתי על המשחק Adventurers: The Temple of Chac מצאתי ברשת תמונות של חלקי המשחק כמו שהיו אצלי – נאים, מפורטים, אבל אפורים נורא וגם של גרסאות צבעוניות. הן נראו כל כך הרבה יותר מגניבות! מכיוון שלפתע אחז בי הרעיון שגם חלקי משחק לוח יכולים להיות צבועים, נסחפתי על ידי חשק פתאומי לכך ופניתי אל מומחי המיניאטורות, הלא הם הגנרלים במרתף. זכרתי שהם נותנים גם שירותי צביעה, ושראיתי דברים ממש יפים כשביקרתי אצלם.

אז נתתי את המשחק שלי בידיהם המסורת של מיכה וליעד ולאחר זמן מה, קיבלתי אותו בחזרה. ידעתי שאקבל עבודה לא רעה, אבל פשוט הופתעתי לטובה מהרמה והפרטים. המיניאטורות נצבעו לפי ציורי הדמויות שעל קלפי המשחק, ואפילו כדור האבן והקירות המוחצים נצבעו לפרטי פרטים. הנה ההוכחות:

לפני

אחרי

זהו הבדל מרשים. בקיצור, בין אם יש לכם מיניאטורות שאין לכם סבלנות (או כשרון) לצבוע, או אפילו משחק לוח לו אתם רוצים לתת חיים חדשים, בררו אצל הגנרלים במרתף כמה זה עולה. אני ממליץ.

לאנשים שלא רוצים מיניאטורות – גם זו אפשרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *