הנחיה מיתית

myth_logoביום שני האחרון התקיימה גרסה מיוחדת של אירוע "הנחיה אולימפית" בכנס "מיתוס" בגני התערוכה בתל אביב. פוסט מקיף יותר על מיתוס ייערך בהמשך (אם תבקשו) אבל בינתיים אפשר לסכם את האירוע, שזכה לשם "הנחיה מיתית".

מדוע שם זה ולא "הנחיה אולימפית 6"? מכיוון שהאירוע היה בפורמט שונה – בעוד זהו עדיין אירוע משחקי תפקידים תחרותי בו שופטים משחקנים נותנים ציונים למנחים בשני סבבים, הפעם הורצה באירוע הרפתקה אחידה, שנכתבה ביוחד לשם כך על ידי יותם בן משה וחגי אלקיים, שהיו גם חלק מצוות השיפוט.

בנוסף לחגי ויותם השתתף בשיפוט הפעם אלוף המנחים בדימוס, מיכאל גורודין, והמתחרים כללו את מיכאל ויינגרטן, ארז זבולון, אורטל טל, ובן שלום, שגם זכה במקום הראשון. שמחתי גם לראות שני מנחים חדשים נכנסים לחוויה האולימפית. מספר המשתתפים המצומצם יחסית אפשר לי להשאר מחוץ לצוות השופטים ולרכז את מאמציי בארגון האירוע והרצתו.

גלגל התמות נפל הפעם על "המערב הפרוע" – תמה די נדירה במחוזותינו והזדמנות טובה לנצל את השליטה בהרפתקה על ידי צוות האירוע. "הפשע משתלם" היא הרפתקה מבוססת-דמויות בה השחקנים מגלמים שודדים שנמלטים ברכבת, כאשר הכסף זמין ללקיחה ואויבים ממתינים בסוף הנסיעה. הדמויות כולן ארכיטיפים (אולי אפילו סטריאוטיפים) והמתח גבוה.
בסוף כל סיבוב חולקו נקודות לשחקנים לפי השרדותם, השגת מטרותיהם השונות וכמובן לפי כמות הממון שאיתה ברחו מהרכבת. השחקנים בקבוצה המנצחת אף לקחו הביתה פרס, וכמובן שהמנחים שלנו יצאו הביתה עם פרסים בכיסיהם הדיגיטליים.

פרסי האירוע נתרמו על ידי החברות: Pinnacle Entertainment Group, Margaret Weis Productions, Engine Publishing, Modiphius Entertainment וכן ואנור. תודה לכולם!

בשל הפורמט המיוחד של הכנס, האירוע אפילו הסתיים ברווח קל של שלושים שקלים לעבדכם הנאמן, שינותב לתשלום דלק על הנסיעה, ואולי איזה פרסון קטן לתחרות הבאה. תמונות ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק או הגוגל+ שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *