משחקי תפקידים במשחקיקון

למשחקיקון 2 מתוכננים לרוץ חמישה משחקי תפקידים שונים, בסגנונות שונים ועם מנחים משונים. ביחרו לכם אחד שמוצא חן בעיניכם והירשמו:

שב אצלי על כף היד

מנחה: מיכאל גורודין, אגדה מהלכת בקרב שחקני החופשיטה.
סוגה:
למבוגרים בלבד
שיטה:
חופשיטה
הערות: משחק לארבע בובות יד ופינגווין

פרפר נחמד, 20 שנה אחרי.

בץ: חי על דמי אבטלה. פוקד באופן קבוע את המפגשים השבועיים של אלכוהוליסטים אנונימיים, ומאוד מרוצה מזה. בסיום כל מפגש הוא חוגג על בקבוק ג'וני ווקר. משהו טוב.

נולי: אובחנה כהיפראקטיבית-קומפולסיבית. לא לוקחת את הכדורים שלה. בבעלותה בגדי עור צהובים ואופנוע. תחביבים: שוד בנקים.

שבי: תלויים כנגדו מספר חשדות בעוון סחר בסמים, אם כי המשטרה לא הצליחה למצוא עדיין הוכחות. על פי השמועות הוא בעל קשרים טובים עם פרסונות מסויימות בלבנון ובמצריים.

עוזה: בעלת חנות קטנה ל… אביזרים. חובבת שוטים ובגדי עור צמודים. ברשותה אוסף מרשים של אזיקים מעוצבים.

פינגי: לאחר שזוכה מחמת הספק מאשמת ביצוע מעשה מגונה בקטינים, נשאר חמש שנים בכיתה ז'. מרצונו. עורך מוסף האינטרנט "פלייבוי לנוער".

 

 

בעיירת פיתוח קטנה

מנחה: אלון אלקין, יושב ראש מועצה מקומית "כיד הדמיון".
סוגה: קומדיה
שיטה: Fiasco
הערות: 2-4 שחקנים.

דברים יכולים להשתבש, ומהר.
אולי החבר שלך מהגרעין שיכנע אותך לפלח איתו שקים של חומרי הדברה מחוות הבודדים שבהר צור-אל, אבל עכשיו הבן-דוד שלך שוכב מת בתוך ערמת גללים של גמל, ואתה הרגת אותו. או שאת וגיסך חיפשתם מקום שקט ואינטימי להתבודד בו, אבל עכשיו רודפת אחריכם חבורה של מבריחי סמים בדואים עם סובארו חבוטה ופיטבול עצבני.
זה משחק על אנשים קטנים עם תוכניות גדולות, שמתפצפצות וקורסות בצורה מרהיבה. הוא מומלץ גם לאנשים ללא ניסיון קודם במשחקי תפקידים וגם לשחקני תפקידים מנוסים שרוצים לעשות משהו חדש, ובעיקר – לכל מי שאוהב את האחים כהן ואת הקומדיות השחורות שלהם.

 

 

 

 

 

 

 

הרקב שבפנים

מנחה: ערן אבירם, טקטיקן ראשי.
סוגה: פנטזיה קודרת
שיטה: Warhammer Fantasy Roleplay 3
הערות: עד חמישה שחקנים.

ירחיו של העולם הישן משקיפים ממעל על ארצות האימפריה, כמו מגחכים למראה הסבל והצער המרוחקים מהם כל כך. מהצפון פושטים ברבריים מעוותים, בשירותם של כוחות התוהו ההרסניים, בעוד שבתוך יערות האימפריה אורבים אנשי החיה וירוקי העור המזוויעים, המבקשים רק לחלל ולהשמיד את כל הישגיו של האדם.
אך חמור מכל אלו הוא האויב שבפנים, כתות התוהו, השחיתות המתגברת, השנאה והיריבות, שעולים מתוכנו ומאיימים להביא לסופנו במהירות וביעילות יותר מכל אויב חיצוני.

האם נעזר בבני בריתנו הגמדים? אך כבר אלפי שנים שמעוזיהם קורסים למול התקפות האורקים הבלתי פוסקות…
האם נפנה אל האלפים הגבוהים? אך הם מסוגרים בארצם המסתורית, מעבר לים, מנסים לעצור את דעיכת תרבותם…

בזמנים שכאלו, גיבורים עולים מבין פשוטי העם, ויוצאים לעשות שינוי – או לפחות, להרוויח איזה שילינג, ולשרוד עוד יום אחד בעולם האכזר הזה.

 

 

חזקה מהחרב

מנחה: מיכאל פבזנר, מנהיכ "החזית לשחרור השיטה".
סוגה: אימה, סוריאליסטי
שיטה: Don’t Rest Your Head (בלי לעצום עין)
הערות: עד ארבעה שחקנים

עסק נזיל, האמת. יש שיגידו לא קיים כלל. רק האות המודפסת, הנקראת, היא זו שקיימת.
מגיפה קטלנית משתוללת בחוץ, סם חדש חדש מסתובב ברחובות, וכמה אנשים – או שמא עלי לומר, כמה עיתונאים – מחפשים את האמת. או אולי מנסים להשיג פוליצר. או אולי פשוט מנסים להסיח את דעתם בזמן שהעולם הולך לעזאזל.

 

 

 

 

יתד הגיהנום

מנחה: גל אבירי, עם שם כזה מה יש להסביר?
סוגה: פנטזיה קלאסית
שיטה: מו"ד 3.5
הערות: משחק לארבע דמויות בדרגה 9.

The tyranny of the Iron Regent ended the night Castle Ferrule sank into the earth, but the regent's former minions continue to kidnap villagers from their homesteads, and an even greater threat stirs below the despot's crumbled fortress.
In the magma filled caverns beneath the ruins, a sinister obelisk called the Hellspike holds the secret to one fiend's power over the realm.
Can the heroes thwart the fiend's wicked plans in time?

One comment to “משחקי תפקידים במשחקיקון”
  1. Pingback: פונדק האינדי » משחקי אינדי במשחקיקון

Comments are closed.