עייפות החומר

video-game-chart-header

בשבועות האחרונים, אחרי שסיימתי את XCOM2, אני מתקשה למצוא מה לשחק.
זה לא שאין לי משחקים (להפך, לפי הרשימה באתר "גרובי" יש לי מאות משחקים שטרם שיחקתי), אלא שלא מתחשק לי לשחק באף אחד מהם.
בין אם זה משום שאני מוצא את עצמי עייף מדי מנטלית בערב לשחק במשהו שדורש יותר מדי השקעה מחשבתית (בניית חפיסות בהארת'סטון, Starseed Pilgrim, Her Story) או משחק שנתקעתי בו ואין לי הכוח הדרוש לדלג מעל המשוכה (Hacknet), או שפשוט אין לי השראה – Kingdoms of Amalur היה נחמד, אבל לקח הרבה יותר מדי שעות ו Titan Quest פשוט היה מכוער מדי. כמו כן, לקנות משחק חדש זו לא אופציה כרגע, במיוחד אחרי הפיאסקו שהיה חוויית הקניה של XCOM2 – אל תשאלו, אבל זה כלל שלוש תוכנות VPN, עשרים אתחולים ולפחות שתי תקיעות קשות.

אני חושב שזו פעם ראשונה בחיים שאני מוצא עצמי יושב בערב מול הטלוויזיה במקום המחשב ולא בגלל שמגיע לי זמן איכות עם אשתי. וכן, הייתי מעדיף איזה משחק לוח, אבל בשביל זה צריך חברים.

אז…מה עושים? האם יש לי משחק שבו הכיף מגיע מיידית ולא מתסכל? אז כמו שאומרים בצבא: כשיש ספק – אין ספק. ובתרגום לעברית: שואלים את האינטרנט, כי תרשים הזרימה הזה לא לגמרי עוזר.
ובכן, אינטרנטים יקרים, אתם מוזמנים להציץ ברשימת 126(!) המשחקים הבלתי-משוחקים שלי (או בכלל באוסף) ולהציע – במה מהם כדאי לי לשחק עכשיו?

,
2 comments to “עייפות החומר”
  1. פלטפורמה : אם אתה רוצה משחק בלי יותר מדי חשיבה אבל שבכל זאת זורם, לך על ריימן או Dust: An Elysian Tail (יש שם טיפה קראפטינג, אבל לא משהו רציניׂׂ). .[

    בגזרת ההרפתקאות / סיפורים אינטראקטיבים, אם אתה רוצה משחק שאפשר להעביר איתו את הזמן ולהישאב לתוך העלילה שלו בקלות, לך על The Wolf Among Us… סאם ומקס מאוד מצחיק והחידות די קלילות. Back to the Future יכול להיות מעצבן לפעמיים ויש כאלו שאומרים שהוא הורס את הסרטים לחלוטין…

    Insanely Twisted Shadow Planet הוא שוטר דו מימדי נחמד מאוד אם אתה אוהב את הסגנון והוא גם קצר מאוד, משהו כמו שעתיים וחצי שלוש מהתחלה ועד הסוף.

Comments are closed.