אודות

יצירת קשר: אם אתם רוצים לשאול שאלה, להביע דעה, לבקש בקשה או סתם לשלוח פרחים, אתם מוזמנים לכתוב ל:

contact @ hamishakia.co.il

אז מה היא המשחקיה?

בשנים 2007- 2012 היה פודקאסט משחקים בערת, המשחקיה שמו, שם דובר בשלל נושאי משחקים,  בין אם במשחקי מחשב וקונסולות, ובין אם במשחקי תפקידים, קלפים ולוח. בארכיון התוכנית ובאתר תמצאו, בנוסף לחדשות (ישנות) גם ניתוחי עומק מרתקים על מגמות ותפיסות בעולם המשחקים, כמו גם סיקורים של אירועים חשובים (כגון אליפות ישראל במשחקי מחשב וכנסים שונים), ביקורות משחקים וראיונות עם אישי מפתח משפיעים בתעשייה. וגם שלל התברברויות. באתר שלנו תוכלו לראות מחשבות אקראיות, קישורים מעניינים ושלל מרעין בישין.

אתה הפודקאסט הנחה איתמר ויסברג, ואיתו הנחו בתקופות שונות רן לוי, ניר מירצקי וזיו קיטרו.

מאז 2013 האתר משמש כארכיון של הפודקאסט, כעמוד הבית של הנחיה אולימפית, וככר לכתיבה מזדמנת על משחקים, בין אם סקירות, דעות או דברים נוספים.

ומי האנשים שמאחורי המיקרופון?

איתמר ויסברג:

בן 35, מהנדס אלקטרוניקה, מקים האתר והאחראי על רוב התוכן בימים אלה.

איתמר נולד באז'רביגאן תחתית דרום סודן, שזה החלק הפחות טוב באזר'ביגאן סודן. גדל עם משפחה של ג'ירפות פילים שנטשו אותו כי היה גבוה עקשן מדי עבורם. בגיל חמש תיכנן ובנה בעצמו את הפלייסטיישן חצי, מחתיכות של קלקר, קרשים וגללי ג'ירפות וגבינת קוטג'. עלה לארץ במסגרת מבצע 'על כרעי תרנגולת', ושתל יער מכושף אמיתי וקנה ארון בגדים מנארניה שם יוכל להתרכז במשחקי תפקידים מרובי משתתפים משחקי לוח לשחקן יחיד עם עצמו.

 

אורחים חוזרים:

כיוון שאיתמר לא אוהב להיות לבד ליד מיקרופון, בכל פרק תוכלו לשמוע מישהו אחר לצידו. כמה מן האושיות הבולטות בתחום המשחקים עוזרות למשחקייה להיות מה שהיא ומשתתפות בהכנה, עריכה ופרסום הפרקים. ביניהם תמצאו את:

רן לוי: חצי מצוות מקימי המשחקיה, האדם שמאחורי "עושים היסטוריה". סופר, מרצה ואף מהנדס לעת מצוא.

ניר נירצקי: מאסטר למשחקי וידאו, כמה שיותר ישנים, יותר טוב. מומחה לצילום ועריכת וידאו והאדם שמאחורי The GamesTV .

זיו קיטרו: איש אשכולות מדופלם. כתב, סופר, עורך, מנהל תכנית המשחקולוגיה בבית ברל ואדם בעל חיבה עזה לשחקי תפקידים מפחידים.

ערן אבירם: משחקן רחב השכלה. מנחה בחסד, מתרגם מו"ד לעברית, חובב משחקי מחשב ובעל "טקטיקה" לשעבר.

גלעד ירניצקי: מומחה משחקי הלוח ומנהל פורום משחקי לוח. אפילו הוציא לאור משחק לוח משלו.

אילן גלר: מומחה משחקי וידאו למיניהם, העורך הראשי של "גיימר" ומפיק משחקים עבור נענע10.

עידן זיירמן: בלוגר, פודקאסטר וחובב זומבים ידוע.

הערה: אם זו הפעם הראשונה שלכם במשחקיה, אנו ממליצים להאזין קודם כל לפרק האחרון. הפרקים הראשונים הופקו באיכות נמוכה יותר ואינם מייצגים את המיטב שיש במשחקיה.

המשחקיה מתארחת על שרתי IceL.me ברשותו של אביב מנוח.